sc-fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
sc-fans

StarChat`o fanai.
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Elviūūkas x}} Radvilė. da da da

Go down 
+2
japone
3livdar
6 posters
AutoriusPranešimas
3livdar
Moderatorius
Moderatorius
3livdar


Pranešimų skaičius : 34
Age : 29
Registration date : 2008-08-11

Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Empty
RašytiTemos pavadinimas: Elviūūkas x}} Radvilė. da da da   Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Icon_minitimeAntr. 08 12, 2008 2:51 am

Labas. Esu Radvile, sc'e i mane kreipiasi arba vardu arba Elviuku xDDDDDDDD zdz Elvio pravarde man dave kazkoks briedis rendeer , vhateva, man ji uzkibo ir as pati nuo siol taip vadinuos x}} Gyvenu... nesakysiu kur, esme tame,kad as netureciau ten gyventi,esu is kauno kilus,is to baisaus miesto Twisted Evil nors jis turi ir geru dalyku,kad ten gyvena taip pat ziauriai fainu zmogeliuuu,kuriuos as tiesiog inlavinu,bet neiseina vis susitikt,nu bet sita reikala as greitu metu susitvarkysiu cyclops
Pati lb megstu dainuoti ir piesti, nu situose dalykuose tai as tokia galima sakyti profe,bet visada atsiranda tukstanty kartu geresniu bounce da da, zdz kas nores,tam as galesiu nupiesti savo gamybos piesinuka, db kaip tik tokioms vistelems piesiu ateiviūkus ir t.t. xDDDd esu tokia laisvos sielos,tdl man lengvai pavyksta nusisneketi ar nukrypti nuo temos.. lol! nenoriu as cia visu uzknisti,tai dar spesiu pasakyti,kad man yra 14.taigi kam Elviūkas patiko,drasiai klauskit skypes.pabendrausim ir pan. Basketball

edit: new skype: coal.in.blue (tik as i ji nieko nesusikvieciau ;|| ) ; senas: shetoniukia666 (kurtas pries kokiu 3 ar daugiau metu rabbit taigi nekreipkit demesio xDDd )


Paskutinį kartą redagavo 3livdar, Kv. 08 14, 2008 5:23 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
japone
WebMaster
WebMaster
japone


Pranešimų skaičius : 95
Registration date : 2008-08-11

Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elviūūkas x}} Radvilė. da da da   Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Icon_minitimeAntr. 08 12, 2008 2:57 am

Ogo . ;D na ir prirašei. Sveika. cheers (inlove)
Atgal į viršų Go down
https://sc-fans.forumlt.com
Saldumas.*
Star
Star
Saldumas.*


Pranešimų skaičius : 23
Registration date : 2008-08-11

Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elviūūkas x}} Radvilė. da da da   Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Icon_minitimeAntr. 08 12, 2008 10:57 am

Nupiešk man ateiviuką su širdele. ;DD
Sveikutė. :]
Tikiuosi, kad susibendrausim. :]*
Nemažai prirašei. ;D
Atgal į viršų Go down
juste08
Star
Star
juste08


Pranešimų skaičius : 74
Age : 28
Registration date : 2008-08-11

Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elviūūkas x}} Radvilė. da da da   Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Icon_minitimeKv. 08 14, 2008 7:56 am

Aš myyyliūūū tAVE <333
Atgal į viršų Go down
KruoPuLe
Star
Star



Pranešimų skaičius : 50
Registration date : 2008-08-11

Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elviūūkas x}} Radvilė. da da da   Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Icon_minitimeKv. 08 14, 2008 8:30 am

Elviukas ? Shocked
Mano BUVES DRAUGAS elvis (bx) ;DDD
Atgal į viršų Go down
3livdar
Moderatorius
Moderatorius
3livdar


Pranešimų skaičius : 34
Age : 29
Registration date : 2008-08-11

Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elviūūkas x}} Radvilė. da da da   Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Icon_minitimeKv. 08 14, 2008 12:29 pm

jo ;Ddd bet db tikiuosi manes sitaip nebevadins x.x nes stare kazkoks elvinas atsirado,nicku elviuukas xDddd
beje,Sveika atvykus cyclops

twitt, as irgi tikiuosi albino

juste, myyyylouuu tave cherry
Atgal į viršų Go down
DaTrE
Star
Star
DaTrE


Pranešimų skaičius : 71
Age : 27
Miestas : Kretinga. ;]
Registration date : 2008-08-12

Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elviūūkas x}} Radvilė. da da da   Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Icon_minitimePen. 08 15, 2008 3:04 am

Manau tikrai fajna esi. Exclamation ;D

Būtų malonu susibendraut. :> cheers
Atgal į viršų Go down
KruoPuLe
Star
Star



Pranešimų skaičius : 50
Registration date : 2008-08-11

Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elviūūkas x}} Radvilė. da da da   Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Icon_minitimePen. 08 15, 2008 5:35 am

3livdar rašo:
jo ;Ddd bet db tikiuosi manes sitaip nebevadins x.x nes stare kazkoks elvinas atsirado,nicku elviuukas xDddd
beje,Sveika atvykus cyclops

twitt, as irgi tikiuosi albino

juste, myyyylouuu tave cherry

Elvis elvinas trupmpinimas ;]]]]
O ka kekviena naujoka zinaij ? Shocked ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elviūūkas x}} Radvilė. da da da   Elviūūkas x}} Radvilė. da da da Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Elviūūkas x}} Radvilė. da da da
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
sc-fans :: Forumas :: Susipažinkime.-
Pereiti į: